Cпецпроекты

Напросилися: Winner Group Ukraine


0 306 1

Перший випуск нового сезону, і одразу – в неймовірній компанії! Буде зайвим казати, що для Тетяни Гриньової, відомої фанатки автомобілів, Winner Group Ukraine – звична точка на карті переміщень. Чому так? Тому що Winner Group Ukraine – один з лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, який понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Компанія є офіційним імпортером автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, який пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах!

Чим ще займається компанія, крім автомобілів? Чому Голова Правління компанії Петро Рондяк приїхав до України з Америки на рік, але вирішив залишитися тут жити та працювати? Які умови роботи компанія пропонує працівникам та які цінності вони поділяють?

Хутчіш дивіться випуск та обирайте авто для тест-драйву!

А за тізерами нових випусків слідкуйте в нашому інстаграмі!

Напросились в Winner Group

У новому випуску разом з Tatiana Grinuova напросилися до Winner Group Ukraine – одного з лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, який понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Компанія є офіційним імпортером автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, який пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах! Чим ще займається компанія, крім автомобілів? Чому Голова Правління компанії Петро Рондяк приїхав до України з Америки на рік, але вирішив залишитися тут жити та працювати? Які умови роботи компанія пропонує працівникам та які цінності вони поділяють? Хутчіш дивіться випуск та обирайте авто для тест-драйву!

Опубліковано bit.ua Середа, 13 лютого 2019 р.

Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: